KOSMEETIKU TEENUSED

GERMAINE DE CAPUCCINI


BAASNÄOHOOLDUSED:     50.-
Naha pinnapuhastus, koorimine, seerum, massaa˛, mask, silmakreem, päevakreem
  • Niisutav
  • Vananemisvastane
  • Rahustav
  • Elustav
  • Puhastav

GERMAIN DE CAPUCCINI NÄONAHA ERIHOOLDUSED

NIISUTAV HOOLDUS MERELINE     60.-
Sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi tundlikule nahale. See hooldus pakub väsinud ja streessis nahale intensiivse luminoossuse ja lõdvestatuse. Peale hooldust on nahk siledam, elastsem ja rahustatud. Välimus on tervem ja pehmem. Nahk taastab oma välimuse ja loomuliku ilu.

NIISUTAV JA TÄITEV; TIMEXPERT HYDRALURONIC HOOLDUS     80.-
Kõrgeima kvaliteediga kosmeetiline niisutav ja täitev hooldus garanteerib efektiivsed tulemused ja pakub alternatiivi meditsiinilis-esteetilistele ilusüstidele. Hooldus niisutab, annab volüümi ja täidab nõelavabalt, kui kombineerida salongihooldus koos kodutoodetega.

C-VITAMIINI HOOLDUS; TIMEXPERT RADIANCE C+     80.-
Puhta C-vitamiini kogus on kuuekordistatud tänu patenteeritud HLG nanopolümeerile, mis toidab naharakke sügavuti ja võimaldab aktiivainete pikaajalise vabastamise. HLG koosneb kolmest koostisainest: hüaluroonhappest, lüsiinist ja glutamiinhappest. Viimane on uusim "niisutuskangelane", olles hüaluroonhappest neli korda niisutavam. Lüsiin omab rahustavat toimet ning stimuleerib kollageeni moodustumist. Kombinatsioon C, E vitamiinidest ja feruulhappest suurendab kõigi efektiivsust eraldi sünergias ja omab täiendavat antioksüdatiivset mõju nahal. Paraneb naha niisutatus, fotokaitse UV-kiirguse eest, vähenevad miimikakortsud, nahatoon ühtlustub ja muutub säravamaks.

PINGULDAV NÄOHOOLDUS; TIMEXPERT LIFT (IN) HOOLDUS     85.-
Uue põlvkonna "lifting" täidab näo vormid, andes täiuslikult noorendava toime. Märgatavad tulemused juba peale esimest hooldust. Kortsud on täidetud ja näokontuur tõstetud. Hooldus sobib igale nahatüübile, eriti soovituslik lõtvunud ja vananemisilmingutega nahale või esimeste lõtvumismärkide ennetamiseks. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldus läbida kuurina kasutada kodus Timexpert Lift (IN) kreemi ja seerumit.

KORTSUDEVASTANE NÄOHOOLDUS; TIMEXPERT RIDES NEO-AGE     80.-
Uus BTX-tripeptiid on aktiivaine, mis toimib süvenevate dünaamiliste kortsude vastu tänu kolme peptiidi sünergiale. Uus aktiivaine Tissulage-Tech võitleb näo staatiliste kortsude vastu, mis tekivad naha vananemisel. Soja proteiinid parandavad naha elastsust ja tugevust. Hooldus silub naha reljeefi, tugevdab, pinguldab ja ennetab naha vananemist.

KOLLAGEENIHOOLDUS; SYNERGYAGE     80.-
Kollageenirikas nahahooldus, mis tagab oma puhtuse, aktiivsuse, struktuuri ja funktsionaalsusega kolmekordse efekti: pakub kõrgkvaliteedilist looduslikku kollageeni, aktiveerib kollageeni sünteesi ja tagab kollageeni fiibrite ühtlase struktuuri. Pärast hooldust on nahk sügavalt regenereeritud, nähtavalt siledam, elastne ja tugev, pehme, luminoosne ning ühtlase tooniga. Hooldus sobib igale nahatüübile, eriti sobilik on see kahjustatud nahale.

VANANEMISVASTANE HOOLDUS; TIMEXPERT SRNS GLOBAL ANTI-AGE ON     80.-
Võimas mitmekülgne naha vananemisvastane hooldus, mis pinguldab nahka, vähendab kortse ja pigmendilaike, elustab ja niisutab nahka. Hoolduse toimel lülituvad sisse geenid, mis loomulikul teel väldivad naha vananemist.

KESKKONNASAASTE VASTASE TOIMEGA HAPNIKUHOOLDUS; EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF     75.-
Hooldus sobib igale nahatüübile. Eriti soovituslik tuhmile, elujõu kaotanud, vananemisilmingutega nahale. Hooldus parandab rakkude ainevahetust ja hapnikusisaldust. Stimuleeritakse naha loomulikke regenereerimisprotsesse. Tugevneb naha kaitsevõime, aktiviseerub immuunsüsteem. Mikrotsirkulatsioon aktiveerub - nahk muutub elujõulisemaks.

MESOBOOST HOOLDUS; EXPERT LAB     115.-
Expert Lab ühendab endas professionaalse näohoolitsuse võimekuse kõrge dermatoloogilise efektiivsusega. Mesoboost on efektiivne ja ohutu, mis suudab transportida suures koguses toimeaineid sügavamasse nahakihti, kasutades ETM (Elektroporatsiooni Transdermaalne MesoChip) süsteemi. Mesoboost on uusim täiustatud nõelavaba näohooldustehnoloogia koos parimate arendatud Expert Lab mesoteraapia kontsentraatidega.
100% efektiivsus
· Juba kolme hooldusega on näonahk 100% nooruslikum ja pinguldatud, vähemate kortsudega
· Maksimaalne imendumistase, kõrge tulemuslikkus
· Mitteinvasiivne
· Kiireneb naharakkude uuenemisprotsess

NAHA NOORENDAMINE; DERMATECH PEN MICRONEEDLING     115.-
Dermatech Pen Microneedling on innovatiivne teraapia kirurgiat kasutamata muuta näonahk nooruslikumaks. Mikro-punktuurseade tekitab põletikulise reaktsiooni, mis aktiveerib raku kasvufaktorite vabastamist ja dermises olevate fibroplastide paljunemist. Selle tulemusena suureneb kollageeni I, II, III, IV ning elastiini süntees. Glükoosaminoglükaanid aitavad parandada naha tekstuuri ja kvaliteeti. Teraapia, mis on kombineeritud kõige arenenumate kosmeetikasaavutustega ja tagab erakordselt loomulikke ja märgatavaid tulemusi juba pärast esimest hoolduskorda.

Esteetika ilusalong, Rüütli 17, Tartu Tel: 53 034 068 ja 7 430 390 info@esteetika.ee