TOOTEDMaria Galland - see on firma, mis töötab südamega. Avangardistlik ja ultra-perfektne looja, kelle jaoks "normaalse naha" definitsioon ei kehti. Mõistet "nahk" käsitleb ta pigem kui maastikku, "vajaduste mosaiiki"...
Maria Gallandi salongihoolduste juhtmõtte moodustavad "ülima saavutuse" tooted, mis on välja töötatud käsikäes farmatseutidega ning unikaalsed hooldused, testitud meditsiinilise kontrolli all.
Avastage meie ilusalongi hubasuses ja intiimsuses Maria Gallandi professionaalse hoolduse kauakestev soodne mõju.
Maria Gallandi hinnakirjadega saate tutvuda siin.

Tänaseks on Germaine de Capuccini tooted tuntud kogu maailmas. Kaubamärk ja tooted on loodud oma eriala spetsialistide poolt kosmeetikutele ning seepärast ei saagi kahelda nende toodete kontseptsioonis ja edus. Professionaalsed kosmetoloogiaalased teadmised, mis võimaldavad selekteerida kõige sobilikumat toodet igale erinevale nahatüübile, vähendavad ebaõnnestumise riski miinimumini. Kõik eelpoolmainitu koos kõrgekvaliteedilise kasutatava toorainega ongi nende saladus.
Germaine de Capuccini hinnakirjadega saate tutvuda siin.

Bellàpierre pakub suurt valikut mineraalseid jumestusvahendeid ja nahahooldustooteid. Järgnevatel aastatel valitseb turgu uus 100% loodusliku mineraalkosmeetika kontseptsioon. Kaasaja kvaliteediteadlikud tarbijad ootavad naturaalselt mineraalkosmeetikalt lisaks ohutusele ka elegantset jumestustulemust, mida suudavad tagada üksnes kõrgekvaliteedilised looduslikud mineraalmeigitooted.
Pakkudes parimat mineraalkosmeetikat, on Bellàpierre´i tootesarjas esindatud kõik mineraalsed meigivahendid, mida jumestamisel vajate, alustades mineraalsetest jumestuspõhjadest, mineraalsetest päikesepuudritest ja põsepunadest, värvipigmentidest ning huulepulkadest kuni segamistoodete ja profikvaliteediga pintsliteni, andes võimaluse langetada loomulik ja kaheldamatu valik mineraalmeigi kasuks. Bellàpierre’i mineraalkosmeetika aitab teil olla senisest kaunim ja enesekindlam.
Bellàpierre'i hinnakirjadega saate tutvuda siin.

Meie salongis pannakse Great Lengths juuksepikendusi. GL kasutab laines juuksepikendusteks kõrgekvaliteedilisi India templi Remy juukseid ning sirgete juuste päritolumaa on Kashmir. GL juuksepikendused sobivad ideaalselt meie juuksestruktuuriga, kuna nende ristilõige on sarnaselt euroopa-kaukaasia juuksestruktuurile ovaalne. Juba väheste salkude lisamisega Teie juustesse saavutatakse suurepärane tulemus. Juuksepikenduste keratiinkinnitus on salkude küljes, mis garanteerib kiire paigalduse ning ühtlased ühenduskohad.

Esteetika ilusalong, Rüütli 17, Tartu Tel: 53 034 068 ja 7 430 390 info@esteetika.ee