KOSMEETIKU TEENUSED

MARIA GALLAND


BAASHOOLDUSED NAHATÜÜBILE SOBIVA KREEMMASKIGA:     50.-
  • Niisutav hooldus
  • Puhastav hooldus
  • Trimmiv hooldus
  • Rahustav hooldus
MARIA GALLANDI NÄONAHA ERIHOOLDUSED

PUHASTAV-MATISTAV HOOLDUS RASUSELE-KOMBINEERITUD NAHALE     45.-
Puhastav ja tasakaalustav hooldus sisaldab toimeaineid, mis tervendavad, normaliseerivad, niisutavad ja matistavad nahka. Toodete tekstuur on puuderjas, kerge ja värske. Hoolduse tulemused on silmnähtavad: epidermis on puhas ja terve välimusega, naha tekstuur on peen ja ühtlane, jume muutub taas matiks ja kirkaks.

THALASSO HOOLDUS     60.-
Thalasso hooldus pakub nii ainulaadseid heaoluhetki kui efektiivset näohooldust, kindlustades teile kõigi mereliste ja taimsete koostisosade kasuliku toime. Nahk saab tagasi niiskuse, elujõu ning heaolutunde, omandades särava ja noorusliku välimuse.

PROFILIFT (profiili taastaja)     60.-
Profilift hooldus on pühendatud vananemismärkidega ja silmnähtavalt lõtvuvale nahale. See on tõeline teaduslik läbimurre Maria Gallndilt, sest sihikule on võetud kõik naha lõtvumisega seotud sümptomid. Tänu oma 3-dimensioonilisele toimele annab Profilift näole uue struktuuri, taastab selle täiuslikkuse ja nooruslikud kontuurid.

HYDRA-LUXE (luksuslik särahooldus väsinud ja elutule nahale)     60.-
Hydra-Luxe ammutab oma erakordse jõu väärtuslikust ilukokteilist, mida iseloomustavad luksuslik tekstuur ja kõige uuenduslikumad toimeainete kompleksid (pärlite mikroelemendid, vetikaekstrakt ja DNA naatrium). Naha hüdrolipiidkihi tasakaal taastub ning kaitsevõime tugevneb. Jume on värske ja särav.

Esteetika ilusalong, Rüütli 17, Tartu Tel: 53 034 068 ja 7 430 390 info@esteetika.ee